Kanystr na vodu s kovovým kohoutkem je skvělý pomocník nejen pro řidiče kamionu. Hodí se například pro lidi, kteří rádi cestují či kempují. Díky kanystru na vodu mají vždy zásoby vody, kterou mohou využít jak pro umývání nádobí, auta, rukou, ale také pro vaření anebo dodržování pitného režimu. Plastový kanystr na vodu je sám o sobě příjemně lehký a můžete v něm přepravovat větší zásobu vody, záleží, o jakém objemu si kanystr vyberete. Velkou výhodou je, že je skladnější a zabere méně místa než například více PET láhví, v kterých je celkem menší objem vody než právě v daném kanystru. Je zcela jasné, že když máte kanystr o objemu například 10 litrů či 20 litrů, není tak snadné ho zvednout a nalít asi z něho sklenici vody anebo třeba umývat nádobí či ruce.

kanystr na vodu

Zvláště, když jste na to sami. K tomu poslouží kohoutek. Kohoutek může být plastový či kovový, nicméně lepší je kovový kohoutek, který je pevnější. Pokud máte tedy kanystr na vodu s kovovým kohoutkem, snadno si umyjete ruce, opláchnete nějaké nádobí, můžete si snadněji osvěžit obličej anebo třeba nalít vodu do hrnku či sklenice. A také si snadněji uvaříte teplý nápoj a podobně. Možností je spousta. V podstatě kanystr na vodu s kohoutkem vám nahrazuje klasický kohoutek u umyvadla či dřezu. Natočit si vodu do sklenky z kanystru na vodu s kohoutkem, umýt si ruce a obličej anebo umýt nádobí zvládne i křehká žena, unavený muž anebo malé dítě.

truck

Kanystr může mít objem 5 litrů, 10 litrů či 20 litrů a je vyroben z kvalitního plastu. Barvu kanystru si můžete vybrat. Zvolit si buď modrý kanystr anebo průhledně bílý. Obě dvě varianty jsou pěkné a super. Firma CONVOY TRUCK SHOP tyto šikovné kanystry má v nabídce. Nabízí modrou a bílou variantu, do jednoho kanystru s kovovým kohoutkem se vejde až 10 litrů vody. Kanystr byl vyroben z kvalitního a bytelného plastu a kohoutek kovový z kvalitního kovu, který nekoroduje.