Je to už opravdu hodně dlouho, když jsme se s partnerem stěhovali z jednoho malého bytu na vesnici, kde právě partner zdědil po svých rodičích domek. Musím ale říct, že ten domek po jeho rodičích byl opravdu v katastrofálním stavu, takže to nakonec dopadlo tak, že i když jsme si dříve nechtěli brát vůbec žádnou hypotéku na bydlení, tak jsme si museli vzít jeden milión korun. Abychom také dali do kupy dům, který partner zdědil, nám se to moc líbilo, protože to vlastně bylo úplně na dokonalém místě. Bylo to na kraji vesnice a do města jsme to měli pouhých jenom pět kilometrů, takže jsme si řekli, že klidně i na kole anebo dokonce i pěšky bychom klidně mohli chodit po stezce do města.

Pevné betonové základy.

Také jsme chtěli mít jiný plot. Tady už skoro žádný plot nebyl, protože partnerovi rodiče už na to neměli peníze a ani sílu. A dokonce řekli, že už to ani opravovat nebudou, že prý se ten dům potom buďto prodá anebo si to potom opraví ten, kdo tam bude chtít bydlet. S partnerem jsme potom ještě vedli dlouhé konverzace na to, jaký plot si dáme k nám na zahradu. Já jsem stále chtěla betonový plot. Protože jsem se dozvěděla, že betonové ploty vlastně vydrží skoro navěky. Beton je opravdu kvalitní materiál a já si myslím, že kdo dá a vsadí na beton a na betonové ploty, tak samozřejmě udělá nejlépe.

Beton je hodně kvalitní.

Partner stále chtěl jenom takový úplně nejlevnější drátěný plot, takový ten typický zelený, jenomže mně se to nelíbí, protože okolo tohle všichni mají a já jsem chtěla mít více soukromí. Pokud budete mít betonové ploty, můžete si udělat betonové sloupky anebo i celý betonový plot. Já jsem chtěla celý betonový plot, protože se mi to líbí a je tam opravdu hodně velké soukromí. Navíc betonové ploty jsou v poslední době velice moderní a já si říkám, že to bych nebyla já správná ženská, abych nechtěla ty nejmodernější věci. Pokud i vy máte zájem o betonové ploty, samozřejmě si objednejte firmu, která tohle umí opravdu nejlépe.