Pokud jste zatím ještě nezkoušelivíce chemických přípravků v jednom, pro úpravu vaší vody v koupací nádrži je můžete vyzkoušet. Vždy pečlivě zkontrolujtetesterem hodnotu pH a upravte jí za pomoci prostředků tak, aby měla naměřené hodnoty 6,8 až 7,5. V tabletách do bazénu, které jsou pro úpravu vody speciálně vyvinuty, je složka, která umí urovnat hodnotu pH na optimální stav. Kontrolu kyselosti / zásaditosti v koupališti je dobré provádět jedenkrát, až dvakrát za 14 dní.
Zároveň i díky ostatním obsaženým chemickým látkám dosáhnete průzračnosti a zdravotní nezávadnosti celého koupacího roztoku.

Najděte svému koupališti prověřené a bezpečné prostředky

Je to právě optimální hodnota všech pěti obsažených prvků, která dává koupací vodě potřebné a bezpečné vlastnosti. Pokud dosáhnete chemickými prostředky rovnováhy vodního obsahu, můžete považovat vaši vodu za zcela nezávadnou. Díky tabletám do bazénu jí navíc zcela ošetříte i proti zeleným řasám, kalům a nečistotám, které se ve stojaté vodě průběžně tvoří.

Na jak dlouho taková údržba vody vydrží?

Jedna dávka, kterou výrobce připravil do jednoduchétablety do bazénu, vám vystačí na 20 – 30 m3 vody na 14 – 23 dní.Multifunkčnost přípravku vám zajistí, že nebudete muset řešit dalšími kroky stálou starost o vodu. Nemusíte si tedy kupovat pět přípravků, a přesto budete mít vše ošetřené bez chybičky. Od chlorace, stabilizace, vločkování, přes projasňující účinek, až po stabilizaci tvrdosti vody.

Pořiďte vodě ve vaší nádrži na koupání stabilní péči

Díky kvalitně vyvinutým přípravkům, které obsahují i pět látek v jedné, můžete mít stále dokonalou a chemicky ošetřenou vodu, která nebude škodit ani pokožce dětí. Vždyť většinou zejména pro děti jsou většinou zahradní nádrže určeny. A právě tytovzájemně propojené účinky jsouzárukou naprostého vyčištění vody a zároveň skvělou dezinfekcí vhodnou pro domácí používání.

Koupejte se vždy v klidu a bezpečí s celou vaší rodinou a ve svém domácím prostředí.