hory, louky, stromy

A jako na potvoru začnou nabízet pastviny, které sousedí s Vaším pozemkem. Teď! Když jste rekonstruoval stáje a teletníky! Chytáte se za hlavu, viďte. To je pochopitelné. Vydal jste se z peněz a žádná banka Vám už nepůjčí. Možná za nějaký čas. Ale to může být pozdě!

Taková příležitost!
Jenže ty pozemky! To by byl hřích je nekoupit.
· Co teď?
· Na koho se obrátit?
· Kde si vypůjčit?

Nějakou rezervu samozřejmě máte. Ale to zdaleka nestačí! Banka potřebuje, abyste splácel, a potom možná někdy by Vám opět půjčila. Ale nyní to není možné. A dny ubíhají. Bezesné noci jsou kratší a kratší.

Šikla by se nějaká hypotéka na pozemek. Kde ale brát a nekrást. Za kým jít!
Nepanikařte!
Vás ještě nenapadl nebankovní sektor? S nebankovní hypotékou si pozemky prostě pořiďte! Přece nezahodíte takovou příležitost pro rozvoj svého vyhledávaného podnikání? Vaše živočišná výroba dostane jiné obrátky. Nač hnát stádo dobytka na vzdálené pastviny, když je máte nyní na dosah? To by byl opravdu hřích zahodit takovou příležitost, když máte možnost ji využít! Nejste jediný, kdo má na pastviny zálusk!

kráva, jazyk, větev

Takže přestaňte být nervózní a myslete hlavou!
· Nemusíte doložit příjmy.
· Nemusíte splňovat podmínky věku.
· Nemusíte mít ručitele.
· Nemusíte se obávat registru dlužníků.

Jediné, co musíte, je vlastnit nemovitost. A to je podmínka, kterou lehce splníte. Dokonce se ani nemusíte obávat, že podmínky hypotečních splátek Vás zničí. Vše je na dohodě a na obou stranách podepsané smlouvy.

Vaše myšlenka na pastviny musí nyní dostávat docela jasné obrysy, je to tak? Vaše příležitost se může najednou změnit v realitu. Není hypotéka na pozemek skvělá? Sami vidíte, že nebankovní sektor dokáže poskytnout naději i lidem, kteří se nacházejí ve finanční tísni. Tím jste v současné chvíli i Vy! Ale nemusíte být dlouho. Jen si to dobře promyslete a nakupujte!

červený kufřík, balíčky peněz