Erotické masáže Praha 6 https://mataharisalon.cz/cs/klasicka-eroticka-masaz silně konkurují sexuálním službám, které se orientují na klasický pohlavní styk. Mají v sobě totiž něco navíc, a kdo je alespoň trochu „v obraze“, uvědomuje si, jak slastné dobrodružství tu můžete prožít.

kresba dívky

Proč máme tak rádi masáže

Víte, že masáže jsou nejoblíbenější wellness procedurou, a předčí i návštěvu plaveckého bazénu a aquaparku s tobogány a vířivkami? Odpověď na otázku, proč milujeme zrovna tento způsob relaxace, je v dotýkání se teplou, hřejivou dlaní a přejíždění po pokožce, která svými neurony zprostředkuje do mozku (a samozřejmě i do naší duše) neuvěřitelně slastný pocit. Zajímavé je, že pokud provádíme „automasáž“, nikdy nedocílíme takového uvolnění a tak příjemného zadostiučinění, jako když se nás dotýká někdo druhý. A co teprve je-li to někdo, kdo se nám líbí, kdo nás vzrušuje, a koho zajímá, zda se nám jeho laskavý projev náklonnosti líbí.

Snad i právě proto, jsou erotické masáže stále v hledáčku zájmu mnohých z nás. Poskytují nejen rozkoš z doteků, ale i samotný vrchol blaženosti, jež nazýváme jedním jediným, zato naprosto srozumitelným výrazem – „orgasmus“.

dívka v plavkách

Cesta na samotný vrchol

Orgasmickému prožitku se nevyrovná vůbec nic, a můžete oponovat jakýmikoli argumenty, že mnoho lidských činností je zábavných, a provádíme je s láskou a rozkoší. Sexuální rozkoš je ovšem ta nejsilnější a tu si můžete dopřát i formou masáže – a kolikrát chcete, nebo spíš kolikrát ji dokážete zvládnout. Počet orgasmů není v erotickém salonu omezen, omezení je pouze časové, resp. dobou, po kterou se vám bude masérka individuálně věnovat.

Můžete se jí svěřit i se svými nejniternějšími tužbami, která technika vám vyhovuje, na jakých místech těla vás to vzrušuje, a s jakou intenzitou. Masérky jsou přívětivé a překrásné a rozkoš se vystupňuje i sledováním jejich vnadných křivek a tělesných proporcí.