Nedaří se Vám zhubnout? Chcete snížit svou tělesnou hmotnost kvůli zdraví nebo jenom proto, abyste se cítila šťastnější a spokojenější? Nejčastěji bychom měli snížit tělesnou hmotnost kvůli vlastnímu zdraví, ale mnoho lidí na to nedbá a má dokonce až vysokou obezitu. Ta rozhodně neprospívá našemu tělu a našemu zdraví. Kvůli tomu se mnohdy přidávají další civilizační choroby a nemoci, které nás oslabují a kterých bychom se vyhnuli, kdybychom si drželi nějakou „zdravou“ váhu. Každý nemusí být extra štíhlý, ani to není z pohledu odborníků zas až tak zdravé, ale kvůli kloubům, kostem, svalům a orgánům bychom se alespoň měli trochu snažit s tím něco udělat a začít třeba i zdravěji žít a jíst.

žena jídlo

Jídelníček je jistě právě to první, co Vás napadne, když se řekne zdravá strava.

Chcete shodit přebytečné kilogramy snadno a jednoduše?

V tom případě pomůže keto dieta.

Zní to jako pohádka. Shodit tolik kilogramů, kolik si člověk přeje a ještě k tomu bez námahy. Co nás to tedy bude stát? Nebo je to opravdu jenom tak? Nemá to nějaký háček?

chlebíky

Bude to opravdu taková pohádka, jak to na první pohled vypadá? Keto dieta má za úkol zbavit Vaše tělo tuků, jak to provede? Navodí Vašemu tělu proces zvaný „ketóza“. Ten je přirozený a nastává tehdy, pokud přijímáme do těla více proteinů a bílkovin a zbavíme se v jídelníčku cukrů a sacharidů. Pak může nastat ketóza, při které se tuky štěpí a odbourávají. Jelikož jíme hodně proteinů a bílkovin, tak svaly zůstanou naštěstí zachovány. To je velice účinná metoda, a právě díky této metodě můžete shodit tolik kilogramů, kolik si přejete.

Musíte ani dlouhé hodiny trávit v posilovně https://www.agromanual.cz/cz/clanky/ochrana-rostlin-a-pestovani/choroby/vyznamne-choroby-kukurice Jíte zdravě, často a nebudete své tělo týrat nějakým hladověním. Ani s věhlasným a proslulým jo-jo efektem se při této metodě hubnutí nesetkáte. Zdravý jídelníček je něco, co bychom si měli vštípit i pokud se nesnažíme ovlivnit svou tělesnou váhu. Díky tomu předejdeme různým problémů a nemocem.