Je více než lákavé, mít v domácím prostředí – tedy na vaší velkolepé zahradě i vlastní bazén, který vám poskytne komfort v podobě každodenního koupání a pohody. Z toho důvodu si ho většina lidí neváhá pořídit a snaží se o jeho vodu pečovat tak, jak to jenom půjde, aby byla vždy úchvatná a čistá.

relax

  • Kromě dostupných a nejprodávanějších přípravků s přídavkem chloru, je na trhu i chemie, která se postará o to, aby byla bazénová voda vůči pokožce tolerantní a nezatěžovala ji tak, jak je tomu v případě, že v ní převládá chlor.

Skvělá pro všechny, kteří chlor nemusí

Bezchlorová bazénová chemie je vhodná pro všechny lidi, kteří nemají v oblibě nepříjemný zápach po chloru nebo ho dokonce netolerují. Funguje na bázi aktivního kyslíků, který se postará o likvidaci všech usazenin a nečistot, které se ve vašem bazénu vyskytují a často objevují. Je tím nejlepším řešením pro koupání v případě, že máte citlivou pokožku nebo malé děti, které nechcete vystavovat velkému náporu chemického složení.

Produkty, ze kterých si vyberete

Nejčastěji ji můžete najít ve formě tablet nebo krystalů, se kterými je jednoduchá manipulace. Nalezete jich v sekci OXY, která se zaměřuje na chemii s oxidačními schopnostmi. Nejvhodnějším způsobem, jak zvýšit její účinnost je doplnit chemii o kyslíkový aktivátor, který značně zvyšuje účinek jejich rozpouštění do vody.
Rovněž tak můžete použít aktivní kyslík, který se postará o perfektní vzhled vaší vody, po které tolik toužíte.

květina

Nezapáchá – co víc si přát?

Nejvíce nepříjemný zápach z bazénové vody, vám přinese především chlorové složení chemických přípravků. Pokud však vsadíte na jemnější verzi, která je obohacená o kyslík, zjistíte, že se pro vás koupání stane zábavným a příjemným zážitkem v průběhu celého léta, a to díky tomu, že váš bazén nebude nijak zapáchat. A možná i kvůli tomu, se v něm nebudete obávat trávit veškerý váš volný čas, který si v něm pochopitelně užijete naplno.