Každá žena nebo dívka, ať odchází například do zaměstnání, na vycházku výlet nebo jde na nákup, bez čeho se určitě neobejde, je kabelka, do které se jí vejde téměř vše, co vždy potřebuje a přitom má volné ruce.

Elegantní, v kvalitním provedení a přitom velmi praktické kabelky, nemusí být vždy drahé. Jsou dostupné v přijatelných cenách, takže si je může dovolit snad každá žena a v jakémkoliv věku.

crossbody_hnědá_kožená

Přesně takové kabelky, do kterých se Vám vejde téměř vše, co můžete vždy potřebovat, jsou takzvané crossbody- kabelky, které jsou

  • praktické, s nastavitelným popruhem přes rameno
  • velmi elegantní, módní i sportovní
  • bezpečné – s hlavní kapsou uzavřenou na zip, která se u některých tvarů uzavírá klopou – a ta je uzavíratelná na magnetické patenty
  • má pevné dno a přitom je lehká.

Crossbody je nejenom vždy originální, ale je velmi pohodlná, i když je malá, dokážete si do této kabelky vložit vše potřebné, bez čeho se nikdy neobejdete – „Váš malý svět“. Kožená kabelka crosbody je lehká a tím, že její popruh je nastavitelný, máte možnost tuto kabelku nosit pohodlně tzv. „na kříž“ (nosí se na jedné straně těla a popruh kabelky si přeložíte přes opačné rameno).

V italském stylu jsou crossbody vyrobené z pravé kůže, jsou kvalitně vypracované. Máte možnost si vybrat nejenom zajímavý tvar a barvu kůže, takže tato malá kabelka dodá vašemu oblečení vždy na originalitě.

crossbody_vnitřek

Pokud se rozhodnete pro crossbody – kabelku, věřte, že toho nebudete litovat. Věříme, že vás tato kabelka doslova nadchne. Být nejenom elegantní, ale pocit volnosti při jejím nošení – to většinou ocení každá z vás, protože budete mít volné ruce a to je velmi praktické.

Na naši webové stránce máte možnost si vybrat kabelky různých světových značek, levné i drahé, na kabelky máte 24 měsíční záruku, navíc máte možnost si ke crossbody vybrat i stejně laděný pásek, který vaše oblečení podtrhne.