Naše drahé mobily. Drahé v tom smyslu, že si jich ceníme, potřebujeme je ke každodennímu životu mezi lidmi, a také drahé ve smyslu vysoké peněžní ceny. Dnešní mobily už nevyužíváme jen na volání a psaní sms, ale slouží nám jako takový malý počítač, ve kterém máme uloženo plno důležitých i citlivých dat, různé aplikace, které nám pomáhají zjednodušit běžný život. Tyto naše drahé mobily jsou však poměrně křehké, protože se vyrábí z mimořádně lehkých materiálů, abychom si při práci s nimi nepřipadali jako vzpěrači. Má to jedinou nevýhodu. Když nám mobil spadne při dostatečné razanci na beton, zůstanou z něj jen kousíčky, v tom lepším případě pouze prasklý display.

obal na mobil

Je jasné, že musíme mobily proti poškození chránit. Kdo nemá ochranu, je hazardér. Výbornou ochranu proti běžnému mechanickému poškození poskytují obaly, kryty, pouzdra na mobily. A také ochranné nalepovací folie a tvrzená skla na display. Nevím, jak jste na tom vy, ale mně můj oblíbený mobil spadl jednou do záchodu a pak už moc nefungoval. A znám minimálně jednoho člověka, kterému se stalo totéž. I proti působení vody se dají koupit na mobily vodotěsné obaly. Ochranných obalů na mobil je velké množství druhů; silikonové, flipové, plastové, antibakteriální, nerozbitné, sportovní, outdoorové, na krk, na opasek, zadní kryty, nabíjecí kryty, pouzdra…

mokrý mobil

Stačí si jen vybrat podle preferovaných potřeb. Záleží, kam vám mobil více padá; jestli do záchodu nebo na beton. Znám ale také jedince, kteří v afektu vyhazují mobil z okna, a pak jej chodí hledat. Ti by potřebovali extra speciální ochranu. A nejen na mobil. Já už svoji ochranu mám. Pořídila jsem si obal na mobil samsung a můžu být o něco klidnější. Oprava „mého drahého mobilu“ by byla asi hodně „drahá“. Obal na mobil je podstatně levnější. A navíc obal nejen chrání, ale svým originálním vzorem a barvami i zdobí.