Nosíte úzké legíny, skinny jeans, jeggíny, sukně, silonky a už vás z toho všeho bolí nohy, necítíte se pohodlně, koušou vás švy a do toho musíte neustále hlídat váhu? Zkuste si pořídit boyfriend džíny. Přestože budí dojem, že jste si je půjčil od přítele (odtud pochází název), dělají se pro ženy a jsou nepřekonatelně pohodlné. Navíc se hodí téměř ke všemu, jako klasické džíny, mají tisíce barev, ovšem jsou jiné!
růžové tenisky a džíny
Hodí se ke všemu – ale jsou magické
Vyberte si libovolný svršek, místo lodiček oblékněte kecky nebo balerínky a vyrazte vzhůru do ulic. Boyfriend džíny mají volný pánský „vytahaný“ střih, vyšší pas, bývají vyrobené ze škrobené, po pár vypráních extrémně měkké a příjemné džínoviny a klasickému nudnému outfitu dodají zase trochu té nové šťávy. Svěží kombinace halenky a volných kalhot, ovšem ne kostýmkových, vás o pár let omladí!

I výrazné tvary vykreslí dobře
Co se týče typů postav, ke kterým se boyfriend džíny hodí, dá se říci, že prakticky ke všem. Nositelka musí být smířená s tím, že vyšší pas a volný střih může nechtěně zvýraznit zadek nebo boky, případně ji opticky lehce rozšířit. Jak je ale známo, většinou jde u oblékání o sebevědomí a schopnost správně nosit a kombinovat, než o nějaké to kilo, které nemá být vidět.
šortky a punčocháče
Nenechte se unést nedbalostí!
Pozor: Kombinování je u boyfriend džínů zcela zásadní. Pokud to totiž s nedbalou elegancí přeženete a navléknete k nim volné triko, volnou mikinu a kšiltovku, ráze ze z vás stane celebrita v utajení, která si v převleku bezdomovce chce dát v klidu oběd neobtěžována fotografy a fanoušky. Předpokládejme, že celebrita nejste a tomuto faux pas byste se ráda vyhnula. Dojem zanedbalosti a ošuntělosti nechceme podporovat, proto se vždy snažte boyfriend džíny nosit s upnutým svrškem a dbát na doplňky, které vás outfit nenechají propadnout do kategorie „šmudla“.