Všichni dobře víme, jak je letní období báječné díky tomu, že je venku teplo, dlouho světlo a každý den větší a větší pohoda díky možnostem, které nabízí. Žádné léto se totiž neobejde bez vody a v nemalých případech i bez tolik vyhledávaného opalování, kterému se nevyhnete ani ve chvíli, kdy ho o něho nestojíte. Pokud vás však nebaví mít opálený pouze obličej a ruce a nohy v oblasti, kterou máte odhalenou, vyhledejte studio, které vám poskytne rovnoměrné opálení podél celého těla.

opalovačka

Solárium Brno se může pochlubit tím, že se řadí mezi jedno z největších solárních studií a nabízí širokou škálu kvalitních služeb a strojů. Dopřát si i umělé opálení je něco, co se už dlouhé roky setkává s velkým zájmem veřejnosti a díky tomu je i velmi vyhledávanou možností, jak mít tmavší odstín pokožky.

Více sexy už díky pár minutám

Pouze několik návštěv a pár minut strávených v uměle vytvořeném solárním prostoru, vás přesvědčí o tom, že se díky tmavší pokožce stanete pro vaše okolí středem pozornosti a nevyhnete se pozitivním ohlasům a možná i závisti. Zvolit si můžete slabé, středně silné nebo silné opálení. Dopřejte si ho však v závislosti od toho, jaký typ pokožky máte.

solárium

Není divu, že se muži a ženy s tmavším typem pleti a pokožky setkávají s větším zájmem protějšků, protože je pravdou, že se bledá kůže poněkud nenosí.Solárium vám však nabídne možnost – vylepšit si váš zevnějšek, dokonale se připravit na letní sezónu nebo dovolenou a docílit brzkého opálení na všech místech na vašem těle. Takže se vám samozřejmě později nestane to, že v případě, že na sebe hodíte plavky, vaše břicho bude jako jediné celé bílé.

Kolagenové solárium

Poslední dobou jste jistě slyšeli i o novince, jakou je kolagenové opálení. V našem studiu vám přinášíme možnost vyzkoušet si i tento typ, který vám pomůže získat odstín, po jakém tolik prahnete. Neváhejte se tedy obrátit na prvotřídní solární studio, ve kterém budete určitě maximálně spokojeni.