Chvilky odpočinku jsou pro všechny nesmírně vzácné i proto, že je jich zpravidla vždy málo. Abyste však strávili volný den i jinak než jen tím, že budete mít nohy nahoře a ruce za hlavou, podnikněte akci s vašimi přáteli a zamiřte na laser games Praha. Hry, které tam v arénách prožijete se stanou pro vás oblíbeným koníčkem, který budete vyhledávat častěji a s velkou chutí.
Proč? Protože je to pozitivní aktivita, která má za úkol vyvolat ve vás pocity spokojenosti a při které se nevyhnete i tomu, že se pořádně zapotíte.

DSC_0204

Jistá forma sportovního vyžití

Nemusíte dřít v posilovně, abyste během dne měli pohyb, který bude přínosný pro vaše zdraví. Spojte příjemné s užitečným a navštivte centrum, ve kterém prožijete i zábavní program.
Co je potřeba mít po ruce, je nepochybně chuť k nové a nevyzkoušené aktivitě, ale i suché tričko, protože se v průběhu hry prakticky nezastavíte.
Jako vybavení dostanete vestu, na které budete mít speciální světelné body, které je potřeba zasáhnout. Budete ozbrojeni laserovou zbraní, která je naprosto neškodná a slouží pouze k tomu, abyste s ní zasáhli soupeře, a to bez bolestí.

skupina(1)

Hry volte opatrně a chytře

Pokud vám je tato hra neznámá a nevíte přesně, jak se v ní orientovat jako profíci, měli byste si zvolit nižší úroveň hry. Zejména při prvních návštěvách oceníte jednoduchost a zaměříte se pouze na zábavní aktivitu, která na vás bude čekat. K dispozici je pro vás nachystaných 11 her, které je možné zahrát si ve dvou perfektně promyšlených arénách, které si zamilujete.
Počet hráčů, kteří s vámi prožijí adrenalin a souboj o to „kdo z koho“ závisí pouze na vás. Nezapomeňte si však předem zarezervovat termín, kdy budou arény připravené pouze na váš typ laserové války. A rozhodně nepochybujte o tom, že na den prožitý tímto způsobem budete všichni vzpomínat s radostí a touhou zopakovat si ho co nejdříve.