Každé ano se v dobách našich prarodičů dalo s trochou snahy opravit doma. Všechna auta s sebou dostala z továrny manuál, pomocí kterého si člověk sám doma vyměnit alespoň základní součástky. Svíčky, cívky nebo i převodovku si ti zručnější bez problémů vyměnili sami doma. Servisy nebyly tolik rozšířené a díky dobře propracovanému návodu byla výměna dílů pro šikovnější jedince téměř hračka. Mnoha lidem ani nic jiného nezbývalo, protože neměli servis k dispozici.

škoda fabia

Dnešní auta jsou oproti těm starším prošpikované elektronikou, a k mnoha součástkám se běžný člověk bez vzdělání v oboru prostě nedostane. I proto musí lidé dnes s každou hloupostí odjet do servisu. A když se vám auto pokazí zrovna v sezóně kdy se přesouvají pneumatiky, počkáte si na opravu i několik týdnů. Lépe na tom nejsou ani servisy, kde se opravují vozidla v záruce. Tam alespoň většinou dostanete náhradní auto. Jenže co když máte doma auto staré třeba 10 let?

rozbité auto

Pokud vaše auto vypovědělo službu zrovna v momentě kdy ho nejvíc potřebujete, budete potřebovat náhradní. Auta po záruce už tuto možnost nemají, a tak vám prodejce auta nepomůže. Mnoha lidem pomůže jejich servis a na dobu opravy jim poskytnou náhradní vozidlo. Většinou jde ale o starší auto, takže pokud chcete mít něco novějšího, budete si auto muset nejspíš sehnat sami. A od toho je tady naše půjčovna aut v Praze.

Odjedete hned
Potřebujete osobní auto nebo dodávku, a to co nejdřív? Zavolejte nám. Pracujeme 7 dní v týdnu, 24 hodin denně. Auto si od nás můžete odvézt dokonce i o svatých nebo o víkendu. Abyste si u nás mohli půjčit auto, budete potřebovat jen dva doklady totožnosti a vratnou zálohu. Auto můžete mít na jeden den nebo i na týden, to záleží na tom jak dlouho budete mít auto v servisu. Nebojte se vypůjčit si auto, u nás máte na výběr z mnoha vozidel, mezi kterými se může ukrývat to, kterým běžně jezdíte.