Shánění výbavičky pro miminko není vždy snadné, protože na trhu je mnoho věcí, u kterých člověk tápe zda je bude nebo nebude potřebovat. U počátku je jisté, že ho potřebovat budete aspoň občas. Nevíte si rady s výběrem? Chcete spíše levnější kousek, protože ten dražší se vám nevyplatí a nechcete tolik peněz utratit jen za kočárek? Skvělý a přitom levný kočárek je riko villa. Vyznačuje se moderním vzhledem, mnoha barevnými kombinacemi a hlavně nízkou cenou.

dítě v kočárku

Už pod 10 000 Kč
Ne všichni rodiče chtějí nebo potřebují mít drahý kočárek. Nikdy oliž nevíte, jak dlouho ho budete potřebovat, a jestli vám v něm dítě dlouho vydrží. I z tohoto důvodu je třeba vybírat kočárek podle ceny, protože použité kočárky rychle ztrácí na ceně. Riko nabízí levnější varianty.

Hranaté i kulaté
V poslední době jsou velmi moderní hranaté kočárky v tmavých barvách, ale do popředí se dostávají i kočárky klasického tvaru. U nás najdete od tohoto výrobce všechny dostupné modely. Chcete mít pro svoje miminko pohodlný kočárek za dobré peníze? Pak sáhněte po riku.

Zvládne město
Tento kočárek má pevnou konstrukci a větší kola, díky čemuž s ním můžete jezdit i po plných a nezpevněných cestách. Do lesa vhodný není, ale většinu běžného terénu zvládne v pohodě. Ke kočárku dostanete sportovní nástavbu a autosedačku.

babička s kočárkem

Jde o bezpečný kočárek, protože v něm najdete kvalitní matraci a hlavně odvětrávanou stříšku, což nebývá u většiny kočárků standardem. Vybírejte kočárek s rozmyslem, a přijďte si ho k nám vyzkoušet. Je to vždy lepší a to hlavně v případě, že jste vysocí rodiče. Kočárek kupovaný po internetu by vám mohl být malý, a budete mít problémy s jeho udáním.

Rozhodli jste se koupit kočárek u nás? Pak u nás můžete dokoupit kompletní výbavu pro své miminko. V nabídce máme i oblečení, příslušenství pro kočárky a další věci, které budete potřebovat.