Většina lidí nemá rádo zimu. Chladno, mrazy, náledí. Mezi další negativa zimy patří i oslabená imunita, nachlazení někdy dokonce angina nebo zápal plic.

Ale víte, že bychom měli i v zimě chodit ven? Ano, ne proto, abychom se nachladili, to samozřejmě ne, ale právě proto, abychom posílili svojí imunitu. Není nadto se pořádně nadýchat čerstvého vzduchu. To je prostě nádhera! Myslím nebo spíše doufám, že nemusím připomínat, že bychom měli dýchat nosem a to obzvlášť v zimě, abychom se příliš nenadýchali studeného vzduchu a nemuseli poctít svojí návštěvou pana doktora. Ne, ale teď vážně, zima má své výhody, třeba pokud trpíte na astma, tak si myslím, že patříte naopak k velkým milovníkům zimy, protože lidem trpícím astmatem se v těch největších mrazech uleví. Úleva k nezaplacení, proto se také doporučují časté pobyty na horách.

zima_priroda_prochazka

A víte, jak je krásná příroda v zimě? Jako kdyby to ani nebylo skutečné. Jak kdyby to jen někdo namaloval. Mráz je sice studený, ale nádherný ! A to stojí za to to zaznamenat, nemyslíte? Je důležité se naučit radovat z přítomnosti. Z toho co je nyní, ne pořád jen čekat, co bude v budoucnosti. Takže ne za týden nebo dva, za rok, za deset let. Ne!

pejsek_si_uziva

Podívejte se, v jakém z našich apartmánů by se Vám líbilo, a hned si ho rezervujte, aby Vás náhodou nenapadlo si to rozmyslet. Zima není překážkou, je nádherná, tak si jí pojďte užít s námi v nějakém krásném apartmánu. Na našich stránkách najdete nejen apartmány, které si můžete rezervovat, ale také tam najdete tipy na výlety, místa, která určitě stojí za to navštívit! Jestli neumíte lyžovat, tak se tím netrapte! Lyžování není jediná činnost, kterou můžete dělat v zimě, opravdu ne. Můžete například vyměnit lyže za sáňky nebo vyrazit na procházku, obdivovat sněhem přikrytou a mrazem ošlehanou přírodu a hlavně si to nezapomeňte užívat! To je ze všeho nejdůležitější. A když sebou vezmete své přátele nebo svojí drahou polovičku, hned bude veseleji! Typy na místa, která byste určitě neměli vynechat najdete na našem webu. Volný čas v zimě https://hpapartmany.cz/trips/zima/.