Zásobování lékáren je jednou z nejdůležitějších profesí co se týče zdravotnictví. Já sama jsem v tom jednou chtěla pracovat a důvod je prostý. Hodně mě baví řídit a práce s lidmi, takže pracovat jako zásobovač lékáren pro mě byla opravdu perfektní. Jakmile jsem byla dost vyježděná s dodávkou, tak jsem se ucházela o pozici zásobovače ve zdravotnictví. A musím říct, že jsem byla opravdu dost překvapená.

V lékárně pořídíte i kvalitní zubní péči

Myslela jsem, že tam budu jediný uchazeč nebo budeme alespoň dva či tři, ale nás tam na pohovoru bylo skoro dvacet! Nemohla jsem věřit vlastním očím. A v ten moment jsem si nadávala v duchu, že jsem se na pohovor nepřipravila lépe. Kdybych si alespoň něco víc zjistila o práci zásobovače, tak bych měla velké plus. Bylo mi jasné, že všichni o firmě toho ví víc než dost, zatímco já téměř nic. Naštěstí jsem ale byla až šestá v pořadí, a tak jsem si rychle otevřela v mobilu prohlížeč a něco málo jsem si o firmě zjistila.

Práce ve zdravotnictví je skvělá

Firma se orientovala na zdravotnický trh, zejména tedy hlavně potravinové doplňky, vitamíny a další zdravotnický materiál, například obvazy či náplasti. Musím říct, že práce by mě hodně bavila. Mám vystudovanou střední zdravotní školu, takže tato práce by pro mě byla opravdu ideální. Když jsem byla na řadě, byla jsem opravdu dost nervózní, že jsem nemohla v klidu vyslovit mé jméno. Musím říct, že celý pohovor dopadl katastrofálně. Připadala jsem si jako blázen, nic jsem ze sebe nedostala, tak jsem pochybovala, že mě do svého týmu přijmou. A víte, jak to dopadlo? Správně, vůbec mě nepřijmuli, jen řekli slušnou ohranou větu, že se mi ozvou. Už v ten moment jsem věděla, že mám smůlu. Jenže jsem na tuto pozici vůbec nezanevřela a vím, že by mě práce bavila dále. Momentálně pracuji ve skladu a později bych svůj životopis poslala znovu. Více info o zásobování na našem webu.