Je sice apelováno na pomalejší tempo hubnutí s tím, že je snadnější si poté váhu udržet. Podstata však spočívá především v poměru výdaj a příjem, stejně tak v životosprávě a v životním stylu.

strava

Nicméně i tak se může stát, že máte vyšší výdaj než příjem, do jídelníčku jste zařadili zdravější potraviny, vyřadili jste cukry, bílé pečivo apod. Zároveň jste zahrnuli v rámci změny životního stylu i fyzickou aktivitu, ale stále se potýkáte s problémem, kdy vám váha ukazuje takřka nezměněné údaje. Ztrácíte na sebevědomí, propadáte beznaději, neboť viditelný efekt se zdá být stále v nedohlednu.

Zde se nabízí vhodné řešení. Účinnou pomoc pro rychlé hubnutí nabízí bezpečné podpůrné přípravky. Díky nim tak není nikdy nic předem ztraceno, ale naopak jsou důkazem toho, že regulovat váhu může opravdu každý. Avšak musí být dodržen vždy vyšší výdaj než příjem a stejně tak výše uvedené ohledně stravování a životního stylu.

Pozor na jo-jo efekt

Největší nebezpečí, kterému se dá však poměrně snadno předejít. Sami odborníci se shodují, že v některých případech jsou léky při hubnutí opravdu potřebné. Podstata tkví v tom, že tyto preparáty tlumí chuť k jídlu. Předností je, že rovněž tyto podpůrné produkty pomáhají spalovat tukové zásoby a jsou doplňkem při boji s váhou.

Sice bývá zpravidla uvedeno, že po skončení užívání podpůrných prostředků je vhodné dodržet dietní program alespoň po dobu několika týdnů, může i tak nastat jo-jo efekt. Je velice mylné se domnívat, že po ukončení hubnoucího procesu a úspěšného dosažení váhy, je možné se vrátit zpět ke konzumaci nevhodných nejen tučných či sladkých potravin apod.

Vše je reálné jen v případě dodržení zdravé životosprávy a zařazení pohybu. Pouze tak si lze udržet váhu a eliminovat pohromu zvanou jo-jo efekt.

pilulky

Není preparát jako preparát aneb jak správně vybírat?

Aby se dostavil požadovaný efekt a rychlé hubnutí přineslo viditelné výsledky, je zapotřebí zvolit správný produkt splňující podstatná kritéria. Prioritou je samozřejmě zdravotní nezávadnost a dostatečné množství účinných látek. Kromě složení je důležitý taktéž poměr efektivních látek.