Už dávno nejde o záležitost, která by se týkala výhradně školáků. Trendy batohy se staly živou ikonou, kterou si oblíbili jak ženy, tak i muži.
Kabelka může být někdy velmi těžká do ruky, zejména pokud máme ve zvyku, vzít do ní i menší nákup. Trpí také naše záda a možná by se nám mnohokrát hodilo mít volné ruce, když cestujeme veřejnou dopravou, kde není místo k sezení, a my se potřebujeme držet. Navíc tak můžeme zvednout telefon nebo vyřídit rychle důležité pracovní e-maily.
Zrovna teď by se nám hodil stylový a praktický batůžek, do kterého si můžeme uschovat vše potřebné a mít tak volno.

taška

· Pro jakou příležitost si jej pořídit
Pokud se právě nechystáte na pracovní schůzku nebo večírek, pak jej můžete nosit kdykoliv a k jakékoliv příležitosti. Nejvíce jej samozřejmě oceníte na výletě nebo obyčejné procházce po městě.

· Co jeho výhody
Většina těchto výrobků se objevuje na trhu v unisexových řadách, takže si jej můžete půjčovat i s partnerem. Největší plus mají ale v tom, že šetří vaše záda, která vás tolik nebudou bolet, a vyhnete se špatnému držení těla. Takže už žádné návštěvy ortopeda a jemu podobných odborníků. Bude se vám najednou volněji dýchat.

· Jak si správně vybrat
V současné době nejvíce frčí květinové vzory, které sluší téměř každé dámě. O první pozice se svorně dělí kožené a koženkové kousky, které jsou ze všech nejelegantnější. Rozhodně bychom neměli opomenout džínovinu, geometrické vzory nebo bohémské třásně.

batůžek

Ty šikovnější z nás si mohou koupit batoh, který si samy doladí pomocí výšivky nebo pletených vzorů. Velmi oblíbené jsou také korálky nebo kovové aplikace. Vždy záleží na tom, k jaké jej chcete nosit příležitosti. Díky nim si zavzpomínáte na svá školní léta, která nebyla určitě zas až tak špatná.
Pokud občas čtete bulvár, určitě jste si všimli, že si je oblíbila také řada celebrit, které se je nestydí nosit v různých velikostech a vzorech. Tak si z nich vezměte příklad hodný následování.