V mnohých rodičích vzbudí pojem dětská patrová postel paniku a strach. Přeci jenom vypadá lůžko tohoto typu jako nebezpečný kus nábytku, ale opak je pravdou. Své o tom říct lidé, kteří své děti vychovali na těchto postelích. Není na nich nic nebezpečného, pokud se dodržují základní principy bezpečí a ratolest se chová rozumně.

patrová postel

Ideální do menších místností

Největší výhodou tohoto typu postele je především úspora místa. Zatímco v případě dvou jednotlivých lůžek byste museli hledat mnoho místa, u té patrové jsou lůžka jednoduše na sobě, a proto zabírají pouze 50 % místa než dvě lůžka vedle sebe. A jak můžete vidět, tato úspora se již opravdu vyplatí, neboť na ušetřené místo můžete posadit stůl, popřípadě jiný kus nábytku, který je taktéž potřeba. Na to musí myslet především rodiče, kteří mají k dispozici jen malou místnost, popřípadě se musí dokonce do jedné místnosti vlézt více ratolestí než jenom dvě. Právě proto se vyplatí myslet takto prakticky a zvolit patrové lůžko.

Abyste si nemysleli, že je to všechno jenom o praktičnosti, pak se stačí zeptat nějakých ratolestí, které mají tohle lůžko doma. Uvidíte, že je to i báječná zábava pro samotné děti, které si dokážou s tímto typem lůžka vyhrát na nespočet způsobů. Jedná se tedy o další důvod, proč je tento typ lůžka tak oblíbený a báječný.

dětský pokoj

Stačí si vybrat z bohatého sortimentu

Díky tomu, že sortiment patrových postelí je velmi bohatý, nemusíte činit žádné kompromisy. Zkrátka si vyberete tak, aby to vyhovovalo jak vám, tak vašim ratolestem. Není přitom nic složitého vybrat v této oblasti správně. Stačí naslouchat, co chtějí vaše ratolesti a následně tato přání spojit s vašimi požadavky. Uvidíte, že v závěru zakoupíte kus nábytku, který bude svou funkcí stoprocentně vyhovovat veškerým aspektům, které jsou na koupi tohoto kusu nábytku kladeny.