Láká vás tajemno? Máte rádi překvapení? Luštíte rádi hádanky a hlavolamy? Tak v tom případě byste měli co nejdříve zavítat do escape room Pardubice, neboli do únikové místnosti v Pardubicích!

Je totiž jisté, že právě vy si únikovou hru jistě zamilujete! Najdete tam totiž přesně to, co si přejete vyzkoušet na vlastní kůži. A navíc, bude to ještě lepší, celou tu tajemnou záhadu a překvapení nebudete muset prožívat pouze vy sami, ale můžete si s sebou vzít jednoho až čtyři další přátele, kteří s vámi budou sdílet stejný příběh.
lebka a zkřížené hnáty

Ptáte se, co si pod tím máte představit? Není divu, nic podobného tady v České republice ještě nebylo, takže pokud si únikovou hru vyzkoušíte na vlastní kůži poprvé, jistě to pro vás bude velké překvapení.

Jestliže máte rádi akční filmy, kde hrdina řeší nějakou záhadu, snaží se rozluštit nějakou šifru anebo tajemný kód anebo se dostat z nějaké místnosti, kde je uvězněný, pak to jistě bude pro vás to pravé, úniková hra vás bude jistě bavit, neboť i vy se na hodinu a čtvrt ocitnete v kůži takového hrdiny, kterého jste doposud mohli sledovat jen na filmovém plátně.
vstupní staré dveře

Stejně tak budou s únikovou hrou jistě spokojeni i všichni ti, kteří na počítači rádi hrají takzvané hledačky. To je přesně to samé, akorát se nejedná o virtuální realitu, nýbrž o skutečnost.

Tato hra k nám doputovala až z daleké Asie, a vůbec se nelze divit tomu, že urazila takovou velkou vzdálenost. Lidé ji milují, a to je vidět i na České republice, kde můžete na únikové místnosti narazit i v menších městech, takže pokud si chcete na vlastní kůži vyzkoušet únikovou hru i vy, zdaleka za ní nemusíte jezdit do Prahy nebo do Brna a můžete klidně zamířit třeba do únikové místnosti v Pardubicích.

A až rozluštíte všechny záhady a přijdete na kloub všem tajemstvím, tak nemusíte zoufat, neboť existuje více různých druhů únikových her, které si můžete zahrát. Tak s chutí do toho!